Laser stymulujący

LASER STYMULUJĄCY HIL ESTHÉ

Laser BTL HIL ESTHÉ jest doskonałym rozwiązaniem w walce z niedoskonałościami skóry. Sprawdza się zarówno w leczeniu uciążliwego trądziku, usuwaniu blizn jak i w terapii przeciwzmarszczkowej. Szeroki obszar zastosowań zawdzięcza największej dostępnej penetracji oraz dużej sile działania (długość fali 1064 nm i moc 12 W).

Zabiegi wykonane laserem BTL HIL ESTHÉ są nieinwazyjne, a efekty długotrwałe bez okresu rekonwalescencji. Światło lasera wpływa na włókna podporowe skóry, kolagen i elastynę, zwiększając ich syntezę w skórze właściwej. Powoduje to migrację i proliferację fibroblastów, które przyspieszają produkcję czynników wzrostu. W ten sposób laser stymuluje metabolizm komórkowy oraz wspomaga proces gojenia. Efektem jest spektakularne działanie odmładzające, widoczne już po pierwszym zabiegu.

Technika ta sprawdza się w:

  • leczeniu trądziku pospolitego i rozowatego
  • usuwaniu blizn
  • terapii przeciwzmarszczkowej
  • ujedrnianiu skory
  • przyspiesza proces gojenie ran
  • zmniejsza rozmiar porów

WYKORZYSTANIE LASERA W TRYCHOLOGII

Gdy myślimy o wykorzystaniu lasera w kontekście włosów, zazwyczaj mamy na myśli EPILACJĘ czyli ich usuwanie. Dopiero stosunkowo od niedawna wiadomo, że odpowiednio dopasowana terapia laserowa pozwala również wspomóc porost włosów u osób dotkniętych problemem łysienia.

Wykorzystanie lasera BTL HIL ESTHÉ w terapii przeciw wypadaniu włosów opiera się na działaniu biostymulującym. Unikalne światło lasera penetruje głęboko tkanki skóry, gdzie pobudza mikrocyrkulację, wspomaga metabolizm komórek oraz syntezę białek.

Energia świetlna jest absorbowana przez ciało w formie biostymulujących fotonów na poziomie komórek, zapewniając dotarcie delikatnego i odżywczego światła lasera BTL HIL ESTHÉ do mieszków włosowych. Takie pobudzenie energią lasera, stymuluje wzrost włosów poprzez podwyższenie poziomu energii komórkowej za pomocą zwiększonej produkcji ATP, wzmaga przepływ krwi do mieszków, zwiększa wprowadzaną ilość tlenu i substancji odżywczych, aktywizuje ochronę za pomocą oksydantów, a także przyśpiesza usuwanie takich niekorzystnych substancji jak DHT. Terapia światłem lasera BTL HIL ESTHÉ wspiera przywrócenie naturalnego cyklu wzrostu włosów, oraz symuluje wzrost nowych włosów.

Zabieg zalecany jest w serii. Częstotliwość wykonywania, jak również ilość zabiegów jest ustalana w zależności od indywidualnych cech ze specjalistą.

Umów się na wizytę do specjalisty

Potrzebujesz porady zdrowotnej? Skontaktuj się z nami i umów na wizytę ze specjalistą.

Godziny pracy

Pn – Pt: 7:00 – 20:00
Sb – Nd: Zamknięte

ul. Wojska Polskiego 5A,
83-110 Tczew

Jesteśmy też na: